Lot n° 69
Estimation :
40 - 60
EUR
Result
: 115EUR
EGGERICKX J. - Lot 69
EGGERICKX J.
"Iris de toutes les couleurs", oil on canvas, signed lower left, 52x35.5 cm (craquelures and accidents).