HUNT Charles

Lot 124
Estimation :
100 - 150 EUR
HUNT Charles
"The Meet - Plate 1" et "The Death - Plate 4", paire de lithographies rehaussées, 45,5x71,5 cm [piqûres].
Mes ordres d'achat